Juwelen Zahl der Lose: 57
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1222384
19012
252
Jewellery
Ezüst 1 Franc 1871, foglalatban,Ag., 15gr., jelzett,10x3,5cm /Silver 1 Franc 1871, socket, Ag. 15gr., marked, 10x3,5cm
1216416
19013
252
Jewellery
Ezüst wales nyaklánc, vastag,, Ag., 37,5gr.,jelzett, 51cm /Welsh Silver necklace, Ag, 37,5gr., marked, 51cm 1216375
19014
252
22000
Jewellery
Ezüst antik késbak, Ag., 62,8gr., Buda 1844, jelzett, 10cm/ Antique silver knife support, Ag. 62,8gr., In 1844, marked, 10cm
1216407
19015
252
Jewellery
Ezüst cukorfogó, Ag., 8gr.,jelzett, 7cm / Silver sugar tongs, Ag. 8gr., marked, 7cm 1217830
19016
252
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő kis képekkel díszítve, jelzés nélkül, 33,1 g
1217817
19017
252
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű markazittal, zománccal, jelzett, méret: 57, br: 7,9 g / silver ring, size: 57, br: 7,9 g
1217852
19018
252
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc szintetikus kövekkel díszített medálrésszel, h: 40 cm, jelzett, br: 4,3 g
1153845
19019
252
Jewellery
Fonott mintájú ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, h: 28,9 g
1126638
19020
252
46000
Jewellery
Arany (14K) karkötő, sárga-fehér, jelzett, bruttó:9,4 g, h:20 cm 1216896
19021
252
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevaló pár és hozzá illő függő lápisz lazuli és kvarc kövekkel díszítve, jelzett, br: 18,9 g 1216905
19022
252
Jewellery
Aranyozott ezüst(medál) szív alakú medál pinkopál kővel, jelzett, br: 9,6 g 1216909
19023
252
Jewellery
Howlit kövekkel díszített ezüstözött függő hozzáillő fülbevalóval és gyűrűvel, jelzettek, gyűrű mérete: 55 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF