Vegyes témájú fotók a 20. századból, sportolókról, szobrokról, magánsz... https://www.darabanth.com/de/252-Fernauktion/252.0/Andere-Sammelgebiete/Foto~800041/Vegyes-temaju-fotok-a-20-szazadbol-sportolokrol-szobrokrol-maganszemelyekrol-csopor~II1217453
1217453
12451
252
Photo
Beschreibung: Vegyes témájú fotók a 20. századból, sportolókról, szobrokról, magánszemélyekről, csoportokról, kb 150-200 db, klf méretben
: vörös_iván