https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Religion

Zahl der Lose: 38

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Zeiner A.: Egy csodálatos jövendölés. I kiadás. Budapest, é.n., Vallásos Iratok Nemzetközi Kiadóhivatala. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Szép állapotban.
1
13444.

Zeiner A.: Egy csodálatos jövendölés. I kiadás. Budapest, é.n., Vallásos Iratok Nemzetközi Kiadóhivatala. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gallonio, Antonio: Historia delle sante vergini romane con varie annotationi e con alcune vite brevi de' santi parenti loro, e de' gloriosi martiri Papia e Mauro soldati romani. Róma, 1591, presso Ascanio e Girolamo Donangeli. Az oratoriánus Antonio Gallonio (1556-1605) nyomtatásban elsőként megjelent olasz nyelvű munkája a kora keresztény római női mártírokról, az egyes életrajzok elején egy-egy metszettel (összesen 59 db). Vetemedett pergamenkötésben, foltos és enyhén vetemedett lapokkal, korához képest jó állapotban. /  Gallonio, Antonio: Historia delle sante vergini romane con varie annotationi e con alcune vite brevi de' santi parenti loro, e de' gloriosi martiri Papia e Mauro soldati romani. Roma, 1591, presso Ascanio e Girolamo Donangeli. The first published work of the Oratorian Antonio Gallonio (1556-1605) in Italian, about the lives of the Christian protomartyr women of Rome, with an etching at the beginning of each biography (59 in total). In a warped pergamen binding, with a bit stained and warped pages, but in a good condition, regarding its age.
1
13445.

Gallonio, Antonio: Historia delle sante vergini romane con varie annotationi e con alcune vite brevi de' santi parenti loro, e de' gloriosi martiri Papia e Mauro soldati romani. Róma, 1591, presso Ascanio e Girolamo Donangeli. Az oratoriánus Antonio Gallonio (1556-1605) nyomtatásban elsőként megjelent olasz nyelvű munkája a kora keresztény római női mártírokról, az egyes életrajzok elején egy-egy metszettel (összesen 59 db). Vetemedett pergamenkötésben, foltos és enyhén vetemedett lapokkal, korához képest jó állapotban. /

Gallonio, Antonio: Historia delle sante vergini romane con varie annotationi e con alcune vite brevi de' santi parenti loro, e de' gloriosi martiri Papia e Mauro soldati romani. Roma, 1591, presso Ascanio e Girolamo Donangeli. The first published work of the Oratorian Antonio Gallonio (1556-1605) in Italian, about the lives of the Christian protomartyr women of Rome, with an etching at the beginning of each biography (59 in total). In a warped pergamen binding, with a bit stained and warped pages, but in a good condition, regarding its age.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
EUR
,
281,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szathmáry István: Költemények. Válogatott és új versek.  1918-1933 Budapest, 1933, Singer és Wolfner. Ragasztott, kissé viseltes kiadói papír kötésben.
1
13446.

Szathmáry István: Költemények. Válogatott és új versek. 1918-1933 Budapest, 1933, Singer és Wolfner. Ragasztott, kissé viseltes kiadói papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Az Egyház szentjei. Szerkeszti Radó Polikárp. Bp., 1940, Palladis Rt. Gazdagon díszített, aranyozott egészvászon-kötésben
1
13447.

Az Egyház szentjei. Szerkeszti Radó Polikárp. Bp., 1940, Palladis Rt. Gazdagon díszített, aranyozott egészvászon-kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szent Biblia. Káldi György S.J. fordítása nyomán. Újszövetség. Bp., 1928, Palladis. Illusztrált, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
1
13448.

Szent Biblia. Káldi György S.J. fordítása nyomán. Újszövetség. Bp., 1928, Palladis. Illusztrált, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Beer, Johann Christoph: Der in Eyl bereitete Prediger. 1. köt.: Sonntäglicher Predigen des I. Jahrgang. Ausburg, 1757, Christoph Bartl Buchhandler. Kopott kartonált papírkötésben, gerince hiányzik. /  In a bit worn out paper binding, the rootlet is missing.
1
13449.

Beer, Johann Christoph: Der in Eyl bereitete Prediger. 1. köt.: Sonntäglicher Predigen des I. Jahrgang. Ausburg, 1757, Christoph Bartl Buchhandler. Kopott kartonált papírkötésben, gerince hiányzik. / In a bit worn out paper binding, the rootlet is missing.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Starke, Christoph: Synopsis bibliothecae exegeticae in Novum Testamentum. Kurzgefaßter Auszug der gründlichen und nutzbarsten Auslegungen über alle Bücher Neues Testaments. 2. köt. Biel, 1747, Johann Christoph Heilmann. Viseltes bőrkötésben, az első egy-két lap kijár.
1
13450.

Starke, Christoph: Synopsis bibliothecae exegeticae in Novum Testamentum. Kurzgefaßter Auszug der gründlichen und nutzbarsten Auslegungen über alle Bücher Neues Testaments. 2. köt. Biel, 1747, Johann Christoph Heilmann. Viseltes bőrkötésben, az első egy-két lap kijár.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus kongresszus Emlékkönyve. Budapest, 1938, A Szent István- Társulat Kiadása. Kissé kopottas illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
1
13451.

A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus kongresszus Emlékkönyve. Budapest, 1938, A Szent István- Társulat Kiadása. Kissé kopottas illusztrált kiadói egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pongrácz Eszter: Arany korona, Imádságos és énekeskönyv. Budapest, (1860?), Rózsa Kálmán és neje. Modern félbőr kötésben, a címlap hiányzik.
1
13452.

Pongrácz Eszter: Arany korona, Imádságos és énekeskönyv. Budapest, (1860?), Rózsa Kálmán és neje. Modern félbőr kötésben, a címlap hiányzik.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Verses Szentírás vagy: az Ó- és Újszövetség történetei. Átdolgozta Varga Lajos. Szerkeszti: Dr. Boros Ferenc. Bp., 1995, Grafolit. Kiadói aranyozott vászonkötésben.
1
13453.

Verses Szentírás vagy: az Ó- és Újszövetség történetei. Átdolgozta Varga Lajos. Szerkeszti: Dr. Boros Ferenc. Bp., 1995, Grafolit. Kiadói aranyozott vászonkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A magyar közlekedésügy monográfiája. Főszerk.: Ladányi Miksa. Bp., é. n., Magyar Közlekedésügy Monográfiája Kiadóhivatala. Számos érdekes írással, közel 4000 személyt tartalmazó fényképes személyi adattárral. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban. A gerincén hosszanti irányban szakadás.
1
13454.

A magyar közlekedésügy monográfiája. Főszerk.: Ladányi Miksa. Bp., é. n., Magyar Közlekedésügy Monográfiája Kiadóhivatala. Számos érdekes írással, közel 4000 személyt tartalmazó fényképes személyi adattárral. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban. A gerincén hosszanti irányban szakadás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lévay Mihály: A katolikus hittérítés története I-II. Bp., 1937, Franklin. 516+563 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.
1
13455.

Lévay Mihály: A katolikus hittérítés története I-II. Bp., 1937, Franklin. 516+563 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse