https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Religion Zahl der Lose: 38
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1216339
13432
252
0
1000
Books: Religion
Kunstobjekte & Papier
1
Gethsemane and Golgotha... Betrachtungs und gebetbuch. Chur, 1916, Benziger. Kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1221089
13433
252
0
3000
Books: Religion
Kunstobjekte & Papier
1
[Gerhard, Johann]: Liliomok völgye. Pozsony - Pest, [1804], [Landerer Mihály]. Megviselt félvászon kötésben, sérült címlappal, enyhén foltos lapokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
1053544
13434
252
0
1800
Books: Religion
Kunstobjekte & Papier
1
Keppler Pál Vilmos: A szenvedés iskolája. Ford.: Bányász József. Bp., 1917, Szent István Társulat. Kopottas, laza papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1222876
13435
252
0
2000
Books: Religion
Kunstobjekte & Papier
1
Juhász Sándor: Protestáns asszonyok. Gyoma, 1903, Kner Izidor Könyvnyomdája. Kiadói félvászonkötésben. A vászon több helyütt foltos.
Das Lot is nicht erreichbar
1221538
13436
252
0
2400
Books: Religion
Kunstobjekte & Papier
1
Somosy János: Keresztyén hittudomány. II.kötet. S. Patakon, 1838, Nádaskay András. Későbbi félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1216031
13437
252
0
1000
Books: Religion
Kunstobjekte & Papier
1
Gausz Tibor S.J.: Ragyogó szemek. Bp., 1940, Korda. 183 l. Kiadói papírkötés. Ajándékozási bejegyzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1217332
13438
252
0
2000
Books: Religion
Kunstobjekte & Papier
1
Szabó Dezső: A magyar protestantizmus problémái. Bp., [1926], Genius. Kissé szakadt gerincű papírkötésben, egyébként jó állapotban. 1054275
13439
252
0
800
Books: Religion
Kunstobjekte & Papier
1
Heiszler József dr.: Halotti egyházi beszédek. Budapest, 1876, Petrik Géza. Félvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1056211
13440
252
0
800
Books: Religion
Kunstobjekte & Papier
1
Szilády László: Köznapi imák és szertartási beszédek. Kecskeméten, 1851, Szilády Károly betűivel. Fedőborító nélkül.
Das Lot is nicht erreichbar
1217715
13441
252
0
1600
Books: Religion
Kunstobjekte & Papier
1
Göran Larsson: A zsidók felség! Göran Larsson egy előadásának írott anyaga; Kápolnásnyék, GeSheR-HíD, Vallásközi Kapcsolatok és Kutatások Központja, 1996. Kiadói puhakötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1119417
13442
252
0
28000
Books: Religion
Kunstobjekte & Papier
1
Eminentissimi Domini D. Joannis Bona... cardinalis : Opera omnia. Venetiis, 1772. Kroabeli egészbőr kötésben / In full leather binding 668p. 25x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1130891
13443
252
0
20000
Books: Religion
Kunstobjekte & Papier
1
Prosperi Lambertini S.R.E. Cardinalis Archiepiscopi Bononiensis postea Benedicti XIV, pontificis optimi maximi Institutiones ecclesiasticae, quas latine reddidit Ildephonus A S.Carolo. Ingolstadt und Augsburg. 1751. Crätz. 840p. Címkép-metszettel és szövek közti metszetekkel. KOrabeli, jó állapotú bordázott egészbőr kötésben / In full leather binding, in nice condition.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse