Bücher: Religion

Zahl der Lose: 38

Gethsemane and Golgotha... Betrachtungs und gebetbuch. Chur, 1916, Benziger. Kiadói egészvászon kötésben.
13432.

Rufpreis:
1 000 HUF

[Gerhard, Johann]: Liliomok völgye. Pozsony - Pest, [1804], [Landerer Mihály]. Megviselt félvászon kötésben, sérült címlappal, enyhén foltos lapokkal.
13433.

Rufpreis:
3 000 HUF

13434.

Rufpreis:
1 800 HUF

13435.

Rufpreis:
2 000 HUF

13436.

Rufpreis:
2 400 HUF

13437.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabó Dezső: A magyar protestantizmus problémái. Bp., [1926], Genius. Kissé szakadt gerincű papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13438.

Rufpreis:
2 000 HUF

13439.

Rufpreis:
800 HUF

13440.

Rufpreis:
800 HUF

Göran Larsson: A zsidók felség! Göran Larsson egy előadásának írott anyaga; Kápolnásnyék, GeSheR-HíD, Vallásközi Kapcsolatok és Kutatások Központja, 1996. Kiadói puhakötésben.
13441.

Rufpreis:
1 600 HUF

13442.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

13443.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF