[Canisius Péter]: [A Jesus Társaságából való Canisius Péter által egybeszedetett és három iskolára elosztatott keresztényi hitnek öt fő tzikkelyeiről közönséges, és szükséges kérdések könyvetskéje]. [Nagyszombat], [1772]. Címlapja és az utolsó néhány lap hiányzik, kopott, sérült gerincű félbőr kötésben.