Tétel

Rufpreis:

7 000 HUF

Beschreibung:

[Biblia Sacra]. h. n., [cca 1592(?)], k. n. Későbbi kopott félvászon kötésben, címlapja hiányzik, restaurált.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ttg