Bücher: Militaria Zahl der Lose: 17
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1218351
13208
252
Books: Military
1216163
13209
252
Books: Military
Pataky Iván, Rozsos László, Sárhidai Gyula: Légi háború Magyarország felett. Bp., 1992, Zrínyi. 272 p. Kiadói vászonkötésben.
1217461
13210
252
Books: Military
Somogyváry Gyula: És Mihály harcolt... I-II. kötet (egybekötve) Bp., 1941., Singer és Wolfner. 208+266 p. Kiadói egészvászon-kötésben, az eredeti papíborító az előzéklapon felragasztva. Ex libris-szel. 1219736
13211
252
Books: Military
Marshall tábornagy: így győztünk... Bp., Franklin. Kiadói lenvászon kötés, belsejében ex librisszel, jó állapotban.
1221636
13212
252
Books: Military
1219946
13213
252
Books: Military
1217735
13214
252
Books: Military
Tóth Ágoston honvéd ezredes katona és térképész. Szerkesztette Bak antal. Bp., 1987, MN Térképész Szolgálatfőnökség. Kiadói egészvászon-kötésben.
1216052
13215
252
Books: Military
vitéz Somogyvári Gyula: A hadtest hű marad. Bp., é.n., Singer és Wolfner. 575 l. Kiadói félvászonkötés. 1218031
13216
252
Books: Military
Kozma Endre, Héjja István, Stefancsik Ferenc: Katonaföldrajzi kézikönyv. Bp., 1993, Zrínyi. 838 p. Kiadói papírkötésben.
1221873
13217
252
Books: Military
Puskás József: A biológiai háború járványtana. Bp., 1963, Egészségügyi Minisztérium. 75 p. Kiadói papírkötésben. Ritka.
1221867
13218
252
Books: Military
Légo. segélyhelyre beosztott műtős-ápolónők tankönyve. Bp., 1954, Belügyminisztérium Légoltalom Országos Parancsnoksága. 208 p. Kiadói papírkötésben. Ritka.
1190917
13219
252
Books: Military
Rudinai Molnár István: A kisgazda teendője a háború alatt és azután. Bp., [1916], Szent István Társulat. Megviselt állapotú papírkötésben, gyébként jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF