Zsolnay búzavirág mintás dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, ... https://www.darabanth.com/de/251-Fernauktion/251.0/Andere-Sammelgebiete/Porzellan~600010/Zsolnay-buzavirag-mintas-dobozka-kezzel-festett-jelzett-hibatlan-kopott-Malevos-dobozban~II1214555
1214555
11124
251
Beschreibung: Zsolnay búzavirág mintás dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, kopott, Malévos dobozban, 10×10 cm
: sass_melinda