Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 249
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1113491
10240
251
Jelzés nélkül: Gyümölcs csendélet. Pasztell, papír, foltos, 60×48 cm 1196289
10241
251
Jelzés nélkül: Szántó paraszt. Akvarell, papír, 31×41 cm
1190040
10242
251
Jelzés nélkül: Kandallónál. Vegyes technika, vászon, újszerű keretben, 64×42 cm
1212783
10243
251
Jelzés nélkül: Őszi Balaton, olaj, karton farostra kasírozva, hibás, 60x82cm 1212664
10244
251
Jelzés nélkül: Alakok. Olaj, fatábla, 25×43 cm 1212676
10245
251
Jelzés nélkül: Muzsikus, olaj, vászon,27x20cm, keretben
1212703
10246
251
Jelzés nélkül: Ülőnő, olaj, karton,39x27cm 1214617
10247
251
3 db ex libris: Michael Florian (1911 -1984): Ex libris, Josef Kylhof. Fametszet, papír, jelzett, 8,5×6 cm; Hans Zarth: Ex libris, Elsa's Buch. Heliogravür, papír, jelzett a nyomaton, 9,5×8 cm; Luis Enrique de Navarra: Ex Libris. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 8×6 cm
1214618
10248
251
3 db libris: Parobek Alajos (1896-1947): Ex Musici, Weisz Imre. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 7×11 cm; (Radványi) Román Károly (1900-1957): Ex libris, Kolozs Lajos. Rézkarc, papír, jelzett, 14×11 cm; Nechánszky József (1936-): Ex libris, Lippóczy Norbert. Rézkarc, papír, jelzett, 9×11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF