Scott, Robert F.: Angolok a Déli sarkvidéken. Bp., 1911, Lampel (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára 12.). Szép állapotú díszes, aranyozott vászonkötésben, gerincén apró sérüléssel, egyébként jó állapotban.