Bücher: Judaica Zahl der Lose: 4
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1188037
13354
251
Books: Judaica
Könnyek Könyve. 1940-1945 mártírjai emlékére a Pécsi Izraelita Hitközség. (Pécs, é.n. Novák ny.) 1 lev. 79 p. Kiadói egészvászon kötésben, zsinórfűzéssel. Egy két lapon ragasztónyomokkal, egyébként jó állapotban.
1131108
13355
251
Books: Judaica
1139584
13356
251
Books: Judaica
Schalom Asch: Varsó. Bp., 1933, Káldor. Kiadói egészvászon kötésben.
1209561
13357
251
Books: Judaica
Deeg, Peter: Hofjuden. Hrsg. Streicher, Julius. Nürnberg, 1938, Verlag Der Stürmer. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF