Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 23

13264.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

13265.

Rufpreis:
800 HUF

13266.

Rufpreis:
2 000 HUF

13267.

Rufpreis:
2 000 HUF

13268.

Rufpreis:
2 000 HUF

13269.

Rufpreis:
1 000 HUF

E. G. Warland: The fabric of modern buildings. London, 1950, Sir Isac Pitman. Kiadói egészvászon kötésben.
13270.

Rufpreis:
2 800 HUF

Poche: Porcelán védjegyek, Battenberg Verlag német nyelven
13271.

Rufpreis:
3 000 HUF

13272.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Lehel Ferenc: Haladó művészet. Újrendszerű stílusmorfológia vázlata. 180 képpel. Bp., 1929, A tér és forma kiadása. Félvászon kötésben.
13273.

Rufpreis:
2 000 HUF

Claus József: Az őszibarack és termesztése. Bp., 1959, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopott állapotban.
13274.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF