Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 23

13389.

Rufpreis:
1 400 HUF

Lexikon fremdsprachlicher Zitate. Herausgegeben von Alfred Hermann Fried. Leipzig, 1888, Drucl und Verlag von Philipp Reclam. Félvászon kötés, jó állapotban; Henri Barbusse: das Feuer. Zürich, 1918, Max Rascher. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban; Bibliothek der Unterhaltung und des Wissens. Stuttgart, 1894, Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Egészvászon kötés, jó állapotban.
13390.

Rufpreis:
1 000 HUF

Deutsch-Ungarisches und Ungarisch-Deutsches Wörterbuch. 2. Band: Ungarisch-Deutscher Theil. Német-magyar és magyar-német szókönyv. 2. köt.: Magyar-német rész. Pest, 1827, Hartleben Konrád Adolf. Díszes gerincű, kopott bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
13391.

Rufpreis:
4 000 HUF

13392.

Rufpreis:
10 000 HUF

13393.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

13394.

Rufpreis:
4 000 HUF

13395.

Rufpreis:
6 000 HUF

Degen, Arthur: Esperanto lernolibro por popollernejoj. Unua parto: 1a kaj 2a lernjaro. Leipzig, 1930, Ferdinand Hirt & Sohn. Eszperantó nyelvkönyv, számos képpel, érdekességgel. Kicsit kopott papírkötésben, egy helyütt apró szakadással, egyébként jó állapotban.
13396.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zamenhof, L. L.: Lingvaj respondoj (plena kolekto). Letero pri la deveno de esperanto. Paris, 1925, Esperantista centra librejo. Kissé megviselt papírkötésben, kis sérüléssel.
13397.

Rufpreis:
1 000 HUF

13398.

Rufpreis:
6 000 HUF

13399.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF