Antik

Zahl der Lose: 14

Ázsiai táncosok, gazdagon díszített faragás, jelzett, 50×22,5×4,5 cm
11019.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bronz ékszertartó dobozka főnixmadaras díszítéssel, szép állapotban, levehető tetővel / Antique bronze jewellery box. 14x9 cm
11020.

Rufpreis:
3 000 HUF

XVIII. sz. vége - XIX. sz. eleje: Csontberakásos pisztoly, muskéta, kissé hiányos állapotban / Vintage pistol with ivory inlay. Missing part. 65 cm
11022.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

11023.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Szecessziós füles kínáló, javított, apró csorba az üvegbetéten, jelzés nélkül, fém, d:18,5 cm, m:23 cm
11024.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüstözött alpakka neonrokokós gyümölcsös tál, kopott festéssel, 36×27 cm
11025.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Szecessziós bronz váza pár, jelzés nélkül, jó állapotban, m:15,5 cm (2×)
11026.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

cca 1900 Díszes ezüstözött púdertartó, 7x7cm
11027.

Rufpreis:
6 000 HUF

Térdeplő férfi netsuke, faragott csont figura, az alján jelzett, m: 3 cm
11028.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

cca 1930 Réz foglalatos régi iránytű, felső fedelén a Titanic katasztrófájának történetével
11029.

Rufpreis:
12 000 HUF

cca 1920 C. P. Goerz Berlin Trieder Binocle (6×) távcső, eredeti hiányos bőr tokjába, sorozatszám: 53339, kopott, 11×9 cm /Antique german binoculars C P Goerz Berlin Trieder Binocle 53339 - 6 x magnification
11030.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

cca 1900 tibeti imamalom, faragott csont, sérült, h:21 cm
11031.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF