30518.
Beendet 25. Gross-Auktion
Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten
17 000 HUF
46,07 EUR, 53,13 USD
Franciaország 1937. "Cinema / Párizs 1937. II. díj" ezüstözött Br díjérem eredeti tokban. Szign.: M. Delannoy (141,26g/68mm) T:2 patina France 1937. "Cinema / IInd Prize, 1937, Paris" gilt Br award medal in original case. "CINEMA / PARIS 1937. II. DIJ". Sign.: M. Delannoy (141,26g/68mm) C:XF patina