Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF

20

Beschreibung:

Osztrák-Magyar Monarchia 1908. "Erzsébet királyné halálára" egyoldalas ezüstözött Br plakett keretben. "ELISABETHA IMP AUSTRIAE REG HUNG". Szign.: Anton Schwartz (99mm) (keret: 174x133mm) T:2,2- patina / Austro-Hungarian Monarchy 1908. "Death of Queen Elisabeth" one-sided silver plated Br plaque in frame. Sign.: Anton Schwartz (99mm) (frame: 174x133mm) C:XF,VF

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit