Tétel

Rufpreis:

130 000 HUF

Beschreibung:

1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemrend IV. fokozata" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés, sérült kitűzőtűvel és füllel, zománchibával + "A Magyar Népköztársasági Érdemrend V. fokozata" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és miniatűrrel, fül aranyozása hiányos, ragasztásnyomos adományozói tokban T:2-,2 / Hungary 1949. "Order of Merit of the Hungarian People's Republic, 4th Grade" enamelled gilt Br decoration with damaged pin and ear, with enamel error + "Order of Merit of the Hungarian People's Republic, 5th Grade" enamelled gilt Br decoration with ribbon, thin ribbon and miniature, gilding of ear is missing, in original case with gluemark C:VF,XF NMK 532., 533.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit