Tétel

Rufpreis:

500 000 HUF

Beschreibung:

1939. "Magyar Érdemrend Nagykeresztje" aranyozott (a koszorún hiányzik az aranyozás), zománcozott Ag kitüntetés nem eredeti vállszalaggal és nem eredeti szalagtartó szemmel, jelzett, aranyozott, zománcozott Ag csillagával nem saját tokjában (54mm, 90mm) T:2 Hungary 1939. "Hungarian Order of Merit, Grand Cross" gilt (on the wreath missing gilding), enamelled Ag decoration with not original sash ribbon and not original ribbon-holder ring, with hallmarked, gilt, enamelled Ag star in not own case (54mm, 90mm) C:XF NMK 365.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit