Tétel

Katalognummer:

11577.
Beendet 25. Gross-Auktion
Signatur

Rufpreis:

12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD

Beschreibung:

Szegő Gizi (1902-1985): Sándor Károly (Csikar), az Aranycsapat játékosának dedikált portréja! Jelzett, 14x20 cm Üveg klipszes keretben / Autograph signed portait of karoly Sandor, footballist of the Hungarian Golden Team.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván