1812 Die Topographische Karte der gossen und kleinen Wallachey. Románia (Havasalföld) rézmetszetű térképe, közepén sérüléssel. vászonra kasírozva. Hozzá eredeti karton tok /
1812 Map of Wallachia (Romania). Engraving with damage in the middle. On canvas. In original cartboard case. 90x52 cm