Tétel

Rufpreis:

12 000 HUF

Beschreibung:

Biedermeier zöld kalcedon talpas pohár, gravírozott H. monogrammal, kopott festett aranyozással, m: 12 cm. / Biedermeier green kalcedon goblet,. with it etchworked H. monogram, with it worn painted gold ornament, m: 12 cm.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ttg