cca 1890 Milano és Padova 30 db nagyméretű keménytáblás városképes fotót tartalmazó fotó album, igényes aranyozott egészvászon kötésben szép állapotban, kompletten. /
cca 1890 Milano and Padova Exclusive photo album containing 30 large town view photos. In full linen binding. In nice condition. 35x26 cm