Zágoni Mikes Kelemen törökországi levelei. A szerző saját kéziratából ... https://www.darabanth.com/de/25-Gross-Auktion/25.1/Kunst-Dokumente/Bucher-Sonstige-Raritaten~10084/Zagoni-Mikes-Kelemen-torokorszagi-levelei-A-szerzo-sajat-keziratabol-eletrajzi-ertekeze~II1351134
1351134
12554
25
Beschreibung: Zágoni Mikes Kelemen törökországi levelei. A szerző saját kéziratából életrajzi értekezéssel közli Toldy Ferencz. 1-2. kötet (egybekötve). Első kiadás! Pesten, 1861. Heckenast Gusztáv.
Díszes, aranyozott, vaknyomásos kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel.
: vörös_iván