Tétel

Rufpreis:

18 000 HUF
48,78 EUR, 56,25 USD

Beschreibung:

Tompa Mihály összes költeményei. Rendezték barátai: Arany János, Gyulai Pál, Lévay József, és Szász Károly. Budapest, 1870, Méhner Vilmos, 807 p., gazdag szövegközti, köztük 25 egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Díszesen aranyozott, festett kiadói egészvászon kötés, festett aranyozott lapélekkel. A borító picit kopott, a gerince egy helyen picit sérült, a kötése némileg laza, de ezt leszámítva jó állapotban van.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván