Kosztolányi Dezső: Kosztolányi Dezső összegyűjtött költeményei 1907-1935. Budapest, 1935, Révai, 412 p. + 1 t. Első kiadás. A szerző által aláírt, 82 sz. példány. Kiadói egészvászon kötés.
A borítója foltos, kopott. Az védő- és előzéklap kijár. A védőlapon ajándékozási sorokkal. A címlapon könyvtári bélyegzővel. A lapok foltosak. A kötése sérült.