Clair Vilmos: Magyar párbajok. Attila hun király idejétől 1923. év végéig I-II. 2. kiad. Bp., 1930, Singer és Wolfner. 239+244 p. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, remek állapotban.