Tétel

Rufpreis:

18 000 HUF

Beschreibung:

dr. Békefi Remig: A Pásztói apátság története I-III. I. 1190-1702. II. 1702-1814. III. A Pásztói apátság oklevéltára 1342-1812. A zirci, pilisi, pásztói, szent-gotthárdi cziszterci apátságok története III-IV-V. Budapest, 1898, 1902, Hornyánszky Viktor Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomdája, IX+778+2 p.+5 t.+4 melléklet +VIII+620+2 p.+6+512+1 p. Egységes kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. A borítók kötéstábláinak sarkai, élei kopottak.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván