Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD

Beschreibung:

Kompanyik Coelestin (szerk.): A Sz. Jakabról czímzett lőcsei plébániai templom rövid leírása. Löcs, 1891, Reiss J. T. Eredeti kötést megtartva félvászon kötésben, szép állapotban

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván