Tétel

Rufpreis:

15 000 HUF

Beschreibung:

Fittler Kamill (szerk.): Magyar Iparművészet. 1905. VIII. évfolyam. Budapest, 1905, Magyar Iparművészeti Társulat, VIII+356 p. + 5 t. + Belekötve: Ráth György emlékezete. VII+(1) p. + 1 t. (Vadász Miklós rézkarca). Javított kiadói festett egészvászon kötés. A lapok és a rézkarc foltosak.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor