Tétel

Rufpreis:

12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD

Beschreibung:

Charles Perrault: Les Contes De Perrault. Gravures en chromolitographie par T. Lix. Vignettes De G. Staal, Yan D'Argent, Tofani, etc. Paris, é.n. (XIX. század vége), Garnier Fréres Éditeurs, 81 p. + 7 egészoldalas kromolitográfiával. Kiadói aranyozott, egészvászon kötés, aranyozott lapélekkel. Charles Perrault meséi, francia nyelvű. / Tales of Charles Perrault, in french language, from the end of the 19th century, with seven chromolitographies. Cloth-binding.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor