Tétel

Rufpreis:

3 400 HUF
9,21 EUR, 10,63 USD

Beschreibung:

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1938. "M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövetség 1907) / I/B O. Vizipoló 1938 II" jelzett Ag díjérem "LE (Ludvig Ede)" beütéssel és "LUDVIG" gyártói jelzéssel (17,42g/34mm) + Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) ~1940. "M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövetség 1907)" Br érem "LUDVIG" gyártói jelzéssel (34mm) T:2

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : grózer_virág