Juwelen Zahl der Lose: 43
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1189565
19012
249
5500
Jewellery
Ezüst kanál,címeres,Ag.,br.:27,1gr., jelzett, 2db, 11cm/Silver spoon, coat of arms br, Ag... 27.1 grams, marked, 2, 11cm 1189560
19013
249
Jewellery
Ezüst kanál,zománcos,Ag.,br.:23,6gr., jelzett, 2db, 11cm/ Silver spoon, enamel, Ag... 23.6 grams, marked, 2pz, 11cm 1174628
19014
249
Jewellery
cca 1900 Szűz Mária festett miniatűr porcelán medál arany kerettel / Porcelain miniature with gold frame
1197706
19015
249
50000
Jewellery
Dupla fedeles arany(Au) zsebóra, jelzett, d: 3 cm, br: 19,7 g 1191507
19016
249
9500
Jewellery
Ezüst(Ag)kupakos üvegdugó, nemesi címerrel, 2 db, jelzett, br: 54,6 g
1191430
19017
249
Jewellery
1914 A 8. tábori század tisztikarának aláírása ezüst(Ag) lemezbe vésve, jelzetlen, 10x5,5 cm, nettó: 36,9 g 1197703
19018
249
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, sérült fülbevalókkal, jelzés nélkül, br: 4,7 g 1197695
19019
249
Jewellery
Ezüst(Ag) dalmata alakú medál, jelzett, 3,2 g
1174584
19020
249
Jewellery
Keleti motívumos, sárkánnyal díszített ezüst (Ag.) cukorfogó, jelzés nélkül, nettó 32 g, h: 13,5 cm
1124487
19021
249
55000
Jewellery
cca 1940 Arany Doxa karóra, 14 K arany tokkal és hátlappal. Tisztítandó számlappal, plexin repedéssel. Működő szerkezettel. / Gold Doxa watch, works
1189328
19022
249
Jewellery
Díszes ezüst (Ag.) karkötő, jelzett, nettó 29,4 g 1191769
19023
249
Jewellery
Virágmotívumokkal díszített kerek, ezüst(Ag) púdertartó, fém betéttel, jelzett, d: 6 cm, nettó: 31,4 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF