Jelzés nélkül: Tibeti szentkép. Vegyes technika, vászon (sérült), 6×4,... https://www.darabanth.com/de/249-Fernauktion/249.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~200001/Jelzes-nelkul-Tibeti-szentkep-Vegyes-technika-vaszon-serult-6C3974-5-cm~II1191273
1191273
10295
249
Beschreibung: Jelzés nélkül: Tibeti szentkép. Vegyes technika, vászon (sérült), 6×4,5 cm
: sass_melinda