https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Wissenschaft und Technik Zahl der Lose: 73
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1148079
13977
249
0
8000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Beyse J.: Arany kincstár ezer titkos szerrel a közjólét előmozdítására és iparüzlet lenditésére, a mezőgazdaság, vegytan és műipar terén tett legujabb fölfedezések szerint. ford.: Sztáncsay Jenő. Pest, 1861. Hartleben Konrád. 210p. Kissé kopottas kiadói vászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1179673
13978
249
0
1200
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Renner János: A fizika elemei.16 táblával és 236 szövegképpel. Bp., 1944, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1178548
13979
249
0
10000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
A műveltség útja c, sorozat 5 kötete, Társasdalom, Élővilág és a történelmi kötetek, Aranyozott félbőr kötésben, egy részük kissé vagy jobban hibás, de van nagyon jó állapotú is.
Das Lot is nicht erreichbar
1179930
13980
249
0
1800
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Czakó Adolf (szerk.): Táblázatok vasszerkezetek méretezéséhez. Bp., 1923, Franklin. Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1011801
13981
249
0
4000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
W. A. Shenstone: Anleitung zum Glasblasen (Könyv az üvegfújásról). Leipzig, 1887. Joh. Ambr. Bart. Félvászon védőkötésben 86p.
Das Lot is nicht erreichbar
986469
13982
249
0
1600
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Sztrókay Kálmán: A fizika úttörői. Képekkel. Budapest, 1939, Dante. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé viseletes fedőlappal, ill., gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
992016
13983
249
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Kepes Ernő: Történelmi materializmus. Darwinizmus, Kantizmus Budapest, 1907, Deutsch Zsigmond. Félvászon kötésben újrakötve, kissé viseltes gerinc.
Das Lot is nicht erreichbar
1131224
13984
249
0
1800
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Weninger Vince: Politikai számtan. Harmadik kiadás. Bp., 1875, Athenaeum. Félvászon kötés, kis hibával, egy két lap foltos
Das Lot is nicht erreichbar
1139951
13985
249
0
2000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Saalfeld Edmund dr.:Kosmetik. Ein Leitfaden für Praktische Arzte. Mit 17 Textfiguren. Berlin 1914, Julis Springer. Kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1139760
13986
249
0
4000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Gattefosse (R.M.): Nouveaux parfums synthetiques. Paris, 1927, Desforges Girardot. Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1042300
13987
249
0
800
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Stokley, James:Az elektronok világa. 24 ábrával és 14 melléklettel. Budapest, é.n., Franklin. Foltos, kiadói félvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1146862
13988
249
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
A boldogulás útja. Nemzetgazdasági beszélgetések a nép számára. Fordította: Dobóczky Lajos. Bp., é.n., Franklin. Kopott, kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse