https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 73

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Székely Sándor: Filmsérülések elkerülése. Bp., 1935, "Filmtechnika". Kiadói papír kötésben.
1
13965.

Székely Sándor: Filmsérülések elkerülése. Bp., 1935, "Filmtechnika". Kiadói papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pozsonyi Gábor: A keskenyfilm vetítése. Bp., 1941, Athenaeum. Számos érdekes illusztrációval. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
1
13966.

Pozsonyi Gábor: A keskenyfilm vetítése. Bp., 1941, Athenaeum. Számos érdekes illusztrációval. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lénárd Endre: Amatőrmozi tanfolyam. Az amatőrfilmezés egyszerű műszaki és művészeti alapjai. Bp., 1943, Hatschek és Farkas (HaFa Könyvtár 67-70.). Számos érdekes illusztrációval. Papírkötésben, jó állapotban.
1
13967.

Lénárd Endre: Amatőrmozi tanfolyam. Az amatőrfilmezés egyszerű műszaki és művészeti alapjai. Bp., 1943, Hatschek és Farkas (HaFa Könyvtár 67-70.). Számos érdekes illusztrációval. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mende Jenő: A rádióaktív anyagok. Bp., Dick Manó. Kiadói papír kötésben.
1
13968.

Mende Jenő: A rádióaktív anyagok. Bp., Dick Manó. Kiadói papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hevesy Iván: A nagyítás technikája. Kezdőknek és haladóknak a nagyítás magasabb iskolája. Bp., é.n., HAFA. Kiadói egészvászon kötésben.
1
13969.

Hevesy Iván: A nagyítás technikája. Kezdőknek és haladóknak a nagyítás magasabb iskolája. Bp., é.n., HAFA. Kiadói egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tiscler János: Kozmetika. III. kötet Magyar Drogista Szakkönyvek. Bp., 1935, A Drogista Közlöny kiadása. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.
1
13970.

Tiscler János: Kozmetika. III. kötet Magyar Drogista Szakkönyvek. Bp., 1935, A Drogista Közlöny kiadása. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pongrácz Árpád: A kozmetikus kézikönyve. Ipari Szakkönyvtár 21-22. Bp., 1937, Az Ipari Tanfolyamok Országos vezetősége. Kissé viseltes félvászon kötésben.
1
13971.

Pongrácz Árpád: A kozmetikus kézikönyve. Ipari Szakkönyvtár 21-22. Bp., 1937, Az Ipari Tanfolyamok Országos vezetősége. Kissé viseltes félvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vuk Mihály dr.: az élelmiszerek chemiai technológiája. 79 képpel. Bp., 1927, Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötésben.
1
13972.

Vuk Mihály dr.: az élelmiszerek chemiai technológiája. 79 képpel. Bp., 1927, Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Japing, Édou: L'Electrolyse, la galvanoplastie et l'electrometallurgie. Ouvrage illustré de 46 figures. Paris, 1885, Bernard Tigol. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.
1
13973.

Japing, Édou: L'Electrolyse, la galvanoplastie et l'electrometallurgie. Ouvrage illustré de 46 figures. Paris, 1885, Bernard Tigol. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Möller Károly dr. ing.: A mai technika. Bp., 1939, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Sok fényképpel illusztrált kiadvány.  Kissé viseltes félbőr kötésben.
1
13974.

Möller Károly dr. ing.: A mai technika. Bp., 1939, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Sok fényképpel illusztrált kiadvány. Kissé viseltes félbőr kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Neufert, Ernst prof.: Bau-Entwurfslehre. Handbuch für den Baufachmann, Bauherrn, Lehrenden und Lernenden 271 Tafeln mit 3600 Zeichnungen. Berlin, 1941, Bauwelt-Verlag. Tulajdonosi pecséttel ill., jegyzettekkel. Kiadói félvászon kötésben. Gerinc sérült.
1
13975.

Neufert, Ernst prof.: Bau-Entwurfslehre. Handbuch für den Baufachmann, Bauherrn, Lehrenden und Lernenden 271 Tafeln mit 3600 Zeichnungen. Berlin, 1941, Bauwelt-Verlag. Tulajdonosi pecséttel ill., jegyzettekkel. Kiadói félvászon kötésben. Gerinc sérült.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jaroslav Andrt: Skoda 105, 120, 130, Garde rapid. Budapest, 1986, Műszaki Könyvkiadó. Illusztrált, kiadói karton kötésben. Jó állapotban.
1
13976.

Jaroslav Andrt: Skoda 105, 120, 130, Garde rapid. Budapest, 1986, Műszaki Könyvkiadó. Illusztrált, kiadói karton kötésben. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse