https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Wissenschaft und Technik Zahl der Lose: 73
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1146118
13965
249
0
2000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Székely Sándor: Filmsérülések elkerülése. Bp., 1935, "Filmtechnika". Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1159201
13966
249
0
2000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Pozsonyi Gábor: A keskenyfilm vetítése. Bp., 1941, Athenaeum. Számos érdekes illusztrációval. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1159197
13967
249
0
1200
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Lénárd Endre: Amatőrmozi tanfolyam. Az amatőrfilmezés egyszerű műszaki és művészeti alapjai. Bp., 1943, Hatschek és Farkas (HaFa Könyvtár 67-70.). Számos érdekes illusztrációval. Papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1138456
13968
249
0
1600
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Mende Jenő: A rádióaktív anyagok. Bp., Dick Manó. Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1138372
13969
249
0
3000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Hevesy Iván: A nagyítás technikája. Kezdőknek és haladóknak a nagyítás magasabb iskolája. Bp., é.n., HAFA. Kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1138380
13970
249
0
3000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Tiscler János: Kozmetika. III. kötet Magyar Drogista Szakkönyvek. Bp., 1935, A Drogista Közlöny kiadása. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1138343
13971
249
0
2000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Pongrácz Árpád: A kozmetikus kézikönyve. Ipari Szakkönyvtár 21-22. Bp., 1937, Az Ipari Tanfolyamok Országos vezetősége. Kissé viseltes félvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1179919
13972
249
0
8000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Vuk Mihály dr.: az élelmiszerek chemiai technológiája. 79 képpel. Bp., 1927, Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1139966
13973
249
0
2000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Japing, Édou: L'Electrolyse, la galvanoplastie et l'electrometallurgie. Ouvrage illustré de 46 figures. Paris, 1885, Bernard Tigol. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1148119
13974
249
0
6000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Möller Károly dr. ing.: A mai technika. Bp., 1939, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Sok fényképpel illusztrált kiadvány. Kissé viseltes félbőr kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
967674
13975
249
0
7000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Neufert, Ernst prof.: Bau-Entwurfslehre. Handbuch für den Baufachmann, Bauherrn, Lehrenden und Lernenden 271 Tafeln mit 3600 Zeichnungen. Berlin, 1941, Bauwelt-Verlag. Tulajdonosi pecséttel ill., jegyzettekkel. Kiadói félvászon kötésben. Gerinc sérült.
Das Lot is nicht erreichbar
1003418
13976
249
0
800
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Jaroslav Andrt: Skoda 105, 120, 130, Garde rapid. Budapest, 1986, Műszaki Könyvkiadó. Illusztrált, kiadói karton kötésben. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse