Bücher: Judaica Zahl der Lose: 9
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1195223
14041
249
Books: Judaica
Héber imakönyv. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban. 1197891
14042
249
Books: Judaica
Hevesi Simon dr.: Imádságos könyv. Bp., é.n., Neumann Benő. Egészbőr kötésben
1197885
14043
249
Books: Judaica
Kiss Arnold(budai főrabbi): Mirjam. Imádságok zsidó nők számára. Bp., 1922, Schlesinger. Egészbőr kötésben. Jó állapotban.
1194543
14044
249
Books: Judaica
Ítéljetek! Néhány kiragadott lap a magyar-zsidó életközösség könyvéből. Bp., 1939. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
1195205
14045
249
Books: Judaica
Holnap már késő lesz... Adalékok zsidó történelem szomorú napjaiból. Bp., 1941, Wasserstrom Sándor hitbuzgalmi gyűjteményéből. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. 1195216
14046
249
Books: Judaica
Az izraelita házasélet törvényei. Kiadja: A Csornai Machzike Hadasz-Egyesület. Bp., Grünwald és Rubin. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. 1162565
14047
249
Books: Judaica
3 db izraelita imakönyv-Festgebete der Israeliten. Dritter Band. Wien, 1873, Schlesinger's Buchhandlung; Machsor. Sie sämmtlichen Festgebete der Israeliten mit bestgeordnetem Texte und deutscher Übersetzung von S.G. Stern. Wien, 1887, Schlesinger. Kötetenként változó állapotban.
1131108
14048
249
Books: Judaica
1139584
14049
249
Books: Judaica
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF