Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 14

Lány pillangóval, kerámia plakett réz lemezzel a tetején, jelzés nélkül, keretben d:8,5 cm
11030.

Rufpreis:
800 HUF

Maksymets Viktor: Busófej. faragott falikép, pácolt keményfa, jelzés nélkül, apró hibával, 43×29 cm
11031.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

SSY jelzéssel: A három grácia. Faragott falikép.
11032.

Rufpreis:
4 000 HUF

Apolló, alabástrom, apró lepattanással, m:15 cm
11033.

Rufpreis:
1 000 HUF

Moretti jelzéssel: Fiú mellszobra, réz, jelzett, m: 30 cm
11034.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Pénznyelő szivarozó " ole-puffer" bulldog, festett vas, újszerű állapotban, m:20 cm/ Foundry iron cast english ole puffer cigar bulldog advertising mechanical bank
11035.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11036.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Martinelli Jenő (1886-1954): Ülő akt. Bronzírózott spiáter, jelzett, talapzat nélkül, m:20 cm
11037.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

11038.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

11039.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ismeretlen ókori görög szobrász után: Borghese-vívó. Nagy szériában készült modern bronz szobor, márvány talapzaton, jelzett (Borghese), m:33 cm, h:33 cm
11040.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Salvador Dali után Ruchos: Anthropomorphic Cabinet. Nagy szériás bronz szobor márvány talapzaton, jelzett (Ruchos), m:17 cm, h:28 cm /Dali's "Anthropomorphic Cabinet" by Ruchos, bronze, marble
11041.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF