Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 14
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1163826
11030
248
Sculptures, statuettes, plaques
Lány pillangóval, kerámia plakett réz lemezzel a tetején, jelzés nélkül, keretben d:8,5 cm
1183068
11031
248
Maksymets Viktor: Busófej. faragott falikép, pácolt keményfa, jelzés nélkül, apró hibával, 43×29 cm 1182227
11032
248
SSY jelzéssel: A három grácia. Faragott falikép.
1187402
11033
248
Apolló, alabástrom, apró lepattanással, m:15 cm 1183172
11034
248
Moretti jelzéssel: Fiú mellszobra, réz, jelzett, m: 30 cm 1132876
11035
248
Pénznyelő szivarozó " ole-puffer" bulldog, festett vas, újszerű állapotban, m:20 cm/ Foundry iron cast english ole puffer cigar bulldog advertising mechanical bank
1109435
11036
248
34000
1138379
11037
248
36000
Martinelli Jenő (1886-1954): Ülő akt. Bronzírózott spiáter, jelzett, talapzat nélkül, m:20 cm 1064364
11038
248
220000
876709
11039
248
1147405
11040
248
40000
Ismeretlen ókori görög szobrász után: Borghese-vívó. Nagy szériában készült modern bronz szobor, márvány talapzaton, jelzett (Borghese), m:33 cm, h:33 cm
1147391
11041
248
46000
Salvador Dali után Ruchos: Anthropomorphic Cabinet. Nagy szériás bronz szobor márvány talapzaton, jelzett (Ruchos), m:17 cm, h:28 cm /Dali's "Anthropomorphic Cabinet" by Ruchos, bronze, marble
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF