Jelzés nélkül: Hegyek tóval, olaj, fa, keretben, 17,5×22,5 cm https://www.darabanth.com/de/248-Fernauktion/248.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~200003/Jelzes-nelkul-Hegyek-toval-olaj-fa-keretben-17-5C39722-5-cm~II1182750
1182750
10211
248
3400
Beschreibung: Jelzés nélkül: Hegyek tóval, olaj, fa, keretben, 17,5×22,5 cm
: vörös_iván