Bücher: Religion

Zahl der Lose: 25

P. Trefán Leonárd: Liziői Kis Szent Teréz imakönyve. Kolozsvárm 1930, Szent Bonaventura Könyvnyomda. Kiadói félvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, illusztrált, kopottas állapotban.
13297.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szentlélek hárfája. Prohászka-imakönyv. Bp., 1943, Szociális Missziótársulat Kiadása. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kopott, belül a gerincnél kissé levált, színezett lapszélek, illusztrált, kissé kopottas állapotban.
13298.

Rufpreis:
1 000 HUF

13299.

Rufpreis:
1 800 HUF

Fábián Dániel: Innepi, közönséges vasárnapi és alkalmi imák, egyházi használatra. Kolozsvár, 1869. Kicsit kopott félvászon kötésben.
13300.

Rufpreis:
1 800 HUF

13301.

Rufpreis:
800 HUF

13302.

Rufpreis:
800 HUF

13303.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Szimonidesz Lajos: Primitív és kultúrvallások. Iszlám és buddhizmus. Bp., é.n., Dante. Szövegképekkel és műmellékletekkel, kiadói, aranyozott, illusztrált, egészvászon kötésben (szép állapotban)
13304.

Rufpreis:
3 000 HUF

13305.

Rufpreis:
1 800 HUF

13306.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

13307.

Rufpreis:
10 000 HUF

13308.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF