P. Trefán Leonárd: Liziői Kis Szent Teréz imakönyve. Kolozsvárm 1930, Szent Bonaventura Könyvnyomda. Kiadói félvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, illusztrált, kopottas állapotban.