Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 53

13137.

Rufpreis:
5 000 HUF

13138.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Montesquieu: Európa egységéről. A törvények szelleme és a Perzsa levelek válogatott részei. Fordította és az előszót írta: Rózsahegyi Zoltán. Bp., 1943. Phönix. 128 p.
13139.

Rufpreis:
6 000 HUF

Max Silberschmidt: Lincolntól Rooseveltig. Hogyan lett az USA világhatalom. Barkóczy Kiadás. Kissé viseltes egészvászon kötésben.
13140.

Rufpreis:
1 000 HUF

13141.

Rufpreis:
1 000 HUF

Das Österreichische Abgeordneteshaus Wien, 1907. Wiener Verlag 628p. Sok képpel és egy térképpel. 8x11 cm
13142.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Cserép József(szerk.): Római régiségek. A gymnasiumi római klasszikus-írók olvasásához segédkönyvek.  Bp., 1905, Franklin-Társulat. Félvászon kötés, jó állapotban.
13143.

Rufpreis:
1 200 HUF

13144.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

4 db történelmi könyv: Charles Messenger: Hitler gladiátora. Sepp Dietrich vezérezredes, Panzergeneral-Oberst der Waffen-SS élettörténete. London, 1987, Hajja és Fiai Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.; Ion Mihai Pacepa: Vörös horizontok. Egy román kémfőnök vallomása. New Brunswick, New Yersey, US. Kiadói papírkötés, enyhén kopott állapotban.; Max Gallo: A gyilkosok éjszakája. 1934. június 30. Bp., 1986, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban; Székely Gábor: Hitler hatalomra jutása. Bp., 1983, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, jó állapotban.
13145.

Rufpreis:
800 HUF

13146.

Rufpreis:
3 000 HUF

Heltai Gáspár: Ponciánus császár históriája. Bp., 1976 Helikon. Bibliofil, sorszámozott kiadás, modern kiadói nyl kötésben, kis kopásokkal
13147.

Rufpreis:
2 000 HUF

13148.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF