https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 53

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Sebess Dénes: Két Magyarország. - Az elmúlt század politikai eszményei. Bp., 1931. Könyvbarátok. Egyetemi Nyomda. 258 p. 16 t. Aranyozott kiadói félbőr kötésben.
1
13113.

Sebess Dénes: Két Magyarország. - Az elmúlt század politikai eszményei. Bp., 1931. Könyvbarátok. Egyetemi Nyomda. 258 p. 16 t. Aranyozott kiadói félbőr kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
4 db könyv: Margócsy István(szerk.): Jöjjön el a országod... 1988, Szabad Tér Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban; Dr. Major Ákos: Népbíráskodás, Forradalmi törtvényesség. Egy népbíró visszaemlékezései. Bp., 1988, Minerva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.; Ellenforradalom tollal és fegyverrel, 1956. Bp., 1981, Kossuth; Gosztonyi Péter: 1956, A magyar forradalom története. Bp., 1988, Áramlat Független Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
13114.

4 db könyv: Margócsy István(szerk.): Jöjjön el a országod... 1988, Szabad Tér Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban; Dr. Major Ákos: Népbíráskodás, Forradalmi törtvényesség. Egy népbíró visszaemlékezései. Bp., 1988, Minerva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.; Ellenforradalom tollal és fegyverrel, 1956. Bp., 1981, Kossuth; Gosztonyi Péter: 1956, A magyar forradalom története. Bp., 1988, Áramlat Független Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Karsai Elek-Karsai László: A Szálasi per. 1988, Reform. Kiadói kartonált kötés, borítója karcos, egyébként jó állapotban.
1
13115.

Karsai Elek-Karsai László: A Szálasi per. 1988, Reform. Kiadói kartonált kötés, borítója karcos, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szilágyi Sándor (szerk.): A magyar nemzet története. Hatodik kötet. Magyarország története II. Mátyástól III. Ferdinánd haláláig. Írta Angyal Dávid. Budapest, 1898, Athenaeum. Díszes, aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Gerinc kissé javításra szorul, a hátoldal elszíneződött, egyébként jó állapotban.
1
13116.

Szilágyi Sándor (szerk.): A magyar nemzet története. Hatodik kötet. Magyarország története II. Mátyástól III. Ferdinánd haláláig. Írta Angyal Dávid. Budapest, 1898, Athenaeum. Díszes, aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Gerinc kissé javításra szorul, a hátoldal elszíneződött, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zágoni Mikes Kelemen - - törökországi levelei. A magy. kir. kormány támogatásával, II. Rákóczi Ferencz hamvainak hazaszállítása alkalmából készült emlékkiadás. Bp. 1906. Franklin.  Bev. tan.: Négyesy-Thaly-Beöthy-Szily-Erődi. A díszítéseket rajzolta Edvi Illés Aladár. Kiadói egészbőr kötésben aranyozott, dombornyomású címerrel.
1
13117.

Zágoni Mikes Kelemen - - törökországi levelei. A magy. kir. kormány támogatásával, II. Rákóczi Ferencz hamvainak hazaszállítása alkalmából készült emlékkiadás. Bp. 1906. Franklin. Bev. tan.: Négyesy-Thaly-Beöthy-Szily-Erődi. A díszítéseket rajzolta Edvi Illés Aladár. Kiadói egészbőr kötésben aranyozott, dombornyomású címerrel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Fináczy Ernő: A középkori nevelés története. Vezérfonal egyetemi előadásokhoz. Bp., 1926, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Félvászon kötés, enyhén kopott állapotban.
1
13118.

Dr. Fináczy Ernő: A középkori nevelés története. Vezérfonal egyetemi előadásokhoz. Bp., 1926, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Félvászon kötés, enyhén kopott állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Koltai Virgil: A magyar szabadságharczok vezérei. Bp., é.n. Kosmos. Egészvészon kötésben, borítókép nélkül, ragasztott gerinccel. Sok illusztrációval
1
13119.

Dr. Koltai Virgil: A magyar szabadságharczok vezérei. Bp., é.n. Kosmos. Egészvészon kötésben, borítókép nélkül, ragasztott gerinccel. Sok illusztrációval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
dr. Vajda Pál: Oroszok a magyar szabadságharcról. Bp., 1949. Honvéd levéltár
1
13120.

dr. Vajda Pál: Oroszok a magyar szabadságharcról. Bp., 1949. Honvéd levéltár

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Egyetemes történet. Szerk. Hóman Bálint, Szekfű Gyula, Kerényi Károly. 1-4. köt. Komplett sorozat. 1. Az ókor története. Szerk. Kerényi Károly. 2. Váczy Péter: A középkor története. 3. Hajnal István: Az újkor története. 4. Iványi-Grünwald Béla: A legújabb kor története. Kiad. A Magyar Szemle Társaság. Bp., [1935]-1937., Révai. 4 db.Első kiadás. Egységes korabeli, márványmintás félbőr kötésben
1
13121.

Egyetemes történet. Szerk. Hóman Bálint, Szekfű Gyula, Kerényi Károly. 1-4. köt. Komplett sorozat. 1. Az ókor története. Szerk. Kerényi Károly. 2. Váczy Péter: A középkor története. 3. Hajnal István: Az újkor története. 4. Iványi-Grünwald Béla: A legújabb kor története. Kiad. A Magyar Szemle Társaság. Bp., [1935]-1937., Révai. 4 db.Első kiadás. Egységes korabeli, márványmintás félbőr kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Erdély rövid története. Főszerk.: Köpeczi Béla. Bp., 1989, Akadémiai Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
13122.

Erdély rövid története. Főszerk.: Köpeczi Béla. Bp., 1989, Akadémiai Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Boldizsár Iván: A gazdag parasztok országa. [H. é.n.] Franklin. 67p. 2. kiadás. Kiadói, színes, illusztrált (Mallász Gitta) papírborítóban.
1
13123.

Boldizsár Iván: A gazdag parasztok országa. [H. é.n.] Franklin. 67p. 2. kiadás. Kiadói, színes, illusztrált (Mallász Gitta) papírborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Lázár Miklós: Árpád-házi királyfeleségek. Történelmi háttérrel. Bp., 1983. Műbőr kötés, gépelt könyv, jó állapotban.
1
13124.

Lázár Miklós: Árpád-házi királyfeleségek. Történelmi háttérrel. Bp., 1983. Műbőr kötés, gépelt könyv, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
4
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse