Antik

Zahl der Lose: 24

Rudolf Ditmar historizáló asztali lámpa, festett fajansz, réz és bronz szerelékkel, pótolt lámpaernyővel, jelzett, jó állapotban, festés kopott, vezeték kiszedve, m:25 cm (lámpatest) / Cca 1890 Rudolf Ditmar table lamp, in good condition, without electricity
11018.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11019.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

cca 1920 His Masters Voice nagyméretű, belső tölcséres gramofon. Szép állapotú fa testtel. Jó állapotú, működőképes. / cca 1920 Vintage gramophone with inner speaker in great shape. Large wooden case.  48x40x38 cm
11020.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

3 db villa és 3 db kés, faragott gyöngyház nyéllel, ezüstözött pengével/fejjel, ezüst (Ag.) gyűrű rátéttel, jelzett, h: 16,5 ill. 20,5 cm
11021.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

XX. sz eleje: Bakelit nyelű vajazó kés készlet. Acél és bronz eredeti dobozában / Begining of the 20th century: Knife set in original box. Bakelit handle, bronze-steel blade 17 cm
11022.

Rufpreis:
8 000 HUF

11023.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szecessziós asztali lámpa, kézzel festett porcelán lámpa test, jó állapotban, réz díszrátétekkel, későbbi átkötéssel, textil burával m:62 cm
11024.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Térdeplő férfi netsuke, faragott csont figura, az alján jelzett, m: 3 cm
11025.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Régi bronz úti triptichon, Istenszülő Szűzanya Kis Jézussal és mellékalakokkal, restaurált, jó állapotban, 10x7 cm
11026.

Rufpreis:
3 000 HUF
15

Antik öntő minta, rajta a piarista címerrel, 8x8 cm
11027.

Rufpreis:
10 000 HUF

Antik fém sétabotfej, m:8 cm
11028.

Antik fém sétabotfej, m:8 cm

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1920 C. P. Goerz Berlin Trieder Binocle (6×) távcső, eredeti hiányos bőr tokjába, sorozatszám: 53339, kopott, 11×9 cm /Antique german binoculars C P Goerz Berlin Trieder Binocle 53339 - 6 x magnification
11029.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF