Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 20
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1169631
11036
246
Sculptures, statuettes, plaques
Festett Lenin büszt, műgyanta(?), jelzés nélkül, egyik sarkán kis sérüléssel, m: 16 cm 1169497
11037
246
Ezüstszínű festett fém lovasszobor, jelzés nélkül, m: 18 cm 1168885
11038
246
Boda Gábor (1907-1984): Vigadozó kurucok, bronz falikép, jelzett, kis kopásnyomokkal, 26×31 cm 1144765
11039
246
Fekvő oroszlán, égetett cserép, "Újlaki Tégla és Mészégető R.T Budapest béla u.5" felirattal, jó állapotban, h:20,5 cm, m:12 cm
1167069
11040
246
Milo után J.B.Deposse: Fekvő nő. Bronz, márvány talapzaton, modern nagy szériás szobor, jelzett (Milo), m: 6 cm, h:18 cm 1167054
11041
246
Kőből faragott sólyom figura, kisebb repedéssel, m:16 cm 1064364
11042
246
260000
Wald Herman (1906-1970): Ismeretlen kislány portréja. Festett égetett agyag, jelzett, jó állapotban, m:51 cm, s:17 kg / Herman Wald: Unknown girl portrait 1926. Painted clay, signed, good condition, very early work
876709
11043
246
Böde Ferenc (naív faragó): Űrruhás. Faragott diófa, jó állapotban, jelzett m:58 cm (Ürmössy-Haám gyűjteményből)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF