Bücher: Religion

Zahl der Lose: 28

Goffine, R. P.: Christcatholisches vermehrtes und nach der Ordnung des römischen Missales neu eingerichtetes Unterrichtungsbuch oder Kurze Auslegung aller Sonn- und Festtägliches Evangelien ... Wien - Prag - Triest, 1756, Johann Thomas Trattnern. Aranyozott gerincű, viseltes bőrkötésben, egyébként jó állapotban. /  In a worn out leather binding, with gilded rootlet, otherwise in good condition.
13172.

Goffine, R. P.: Christcatholisches vermehrtes und nach der Ordnung des römischen Missales neu eingerichtetes Unterrichtungsbuch oder Kurze Auslegung aller Sonn- und Festtägliches Evangelien ... Wien - Prag - Triest, 1756, Johann Thomas Trattnern. Aranyozott gerincű, viseltes bőrkötésben, egyébként jó állapotban. /

In a worn out leather binding, with gilded rootlet, otherwise in good condition.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Negyedes Pál: Minden mostani fenn álló innepekre ... és más jeles ájtatosságoknak napjaira szolgáló prédikátziók. 1., 3. köt. Győr, 1800-1801, Streibig József. Kicsit megviselt félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
13173.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

13174.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

13175.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Révay József: Zarándokút a szenthelyekre. A szentévek történetével. Bp., 1933, Franklin Társulat. Sok illusztrációval. Kicsit kopott aranyozású egészbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
13176.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Neumayr, Franz: Heilige Streitt-Reden uber wichtige Glaubens-Fragen. 2. köt. Augsburg - München - Ingolstadt, 1766, Franz Xaver. Kopott, aranyozott gerincű bőrkötésben, egyébként jó állapotban. /  In a bit worn out, leather binding with gilded rootlet, otherwise in good condition.
13177.

Neumayr, Franz: Heilige Streitt-Reden uber wichtige Glaubens-Fragen. 2. köt. Augsburg - München - Ingolstadt, 1766, Franz Xaver. Kopott, aranyozott gerincű bőrkötésben, egyébként jó állapotban. /

In a bit worn out, leather binding with gilded rootlet, otherwise in good condition.

Rufpreis:
8 000 HUF

Neumayr, Franz: Theatrum asceticum sive meditationes sacrae. Ingolstadt - Augsburg, 1763, Fanz Yaver Crätz - Thomas Summer. Kicsit kopott, aranyozott gerincű bőrkötésben, jó állapotban. /  In a bit worn out leather binding, with gilded rootlet, otherwise in good condition.
13178.

Neumayr, Franz: Theatrum asceticum sive meditationes sacrae. Ingolstadt - Augsburg, 1763, Fanz Yaver Crätz - Thomas Summer. Kicsit kopott, aranyozott gerincű bőrkötésben, jó állapotban. /

In a bit worn out leather binding, with gilded rootlet, otherwise in good condition.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

13179.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Negyedes Pál: Minden mostani fenn álló innepekre ... és más jeles ájtatosságoknak napjaira szolgáló prédikátziók. 3. köt. Győr, 1800-1801, Streibig József. Kicsit megviselt félbőr kötésben, néhol foltos.
13180.

Rufpreis:
1 600 HUF

13181.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

13182.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

13183.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF