Goffine, R. P.: Christcatholisches vermehrtes und nach der Ordnung des römischen Missales neu eingerichtetes Unterrichtungsbuch oder Kurze Auslegung aller Sonn- und Festtägliches Evangelien ... Wien - Prag - Triest, 1756, Johann Thomas Trattnern. Aranyozott gerincű, viseltes bőrkötésben, egyébként jó állapotban. /
In a worn out leather binding, with gilded rootlet, otherwise in good condition.
Negyedes Pál: Minden mostani fenn álló innepekre ... és más jeles ájtatosságoknak napjaira szolgáló prédikátziók. 1., 3. köt. Győr, 1800-1801, Streibig József. Kicsit megviselt félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Beer, Johann Christoph: Der in Eyl bereitete Prediger. 1. köt.: Sonntäglicher Predigen des I. Jahrgang. Ausburg, 1757, Christoph Bartl Buchhandler. Kopott kartonált papírkötésben, gerince hiányzik. / In a bit worn out paper binding, the rootlet is missing.
Starke, Christoph: Synopsis bibliothecae exegeticae in Novum Testamentum. Kurzgefaßter Auszug der gründlichen und nutzbarsten Auslegungen über alle Bücher Neues Testaments. 2. köt. Biel, 1747, Johann Christoph Heilmann. Viseltes bőrkötésben, az első egy-két lap kijár.
Révay József: Zarándokút a szenthelyekre. A szentévek történetével. Bp., 1933, Franklin Társulat. Sok illusztrációval. Kicsit kopott aranyozású egészbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Negyedes Pál: Minden mostani fenn álló innepekre ... és más jeles ájtatosságoknak napjaira szolgáló prédikátziók. 3. köt. Győr, 1800-1801, Streibig József. Kicsit megviselt félbőr kötésben, néhol foltos.
Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái II-V., VII-VIII., X-XXV. kötet: A keresztény bűnbánat és bűnbocsánat; Fold és ég I-II.; A diadalmas világnézet; Elmélkedések az evangéliumról II.; Magasságok fele; Korunk lelke; Kultúra és terror; Ünnepnapok; Élet igéi I.; Az elme útjain; Hit és ész; Utak és állomások; Élet igéi II. - Az Úr ünnepei; Élet igéi III.; Új elmélkedések; Az Úr házáért; Az igazság napszámában; Iránytű; Soliloquia I.; Soliloquia II. - Élet kenyere; Sion hegyen - Tartalommutató. Bp., 1927-1928, Szent István Társulat. Díszes, aranyozott vászonkötésben, kötetenként változó, de nagyrészt jó állapotban.
Valentinyi János: De primo et secundo jubilaeo reformationis seculari in Hungaria et quibusdam Austriacae monarchiae provincus celebrato tractatus historicus. Pesth, 1821. Trattner. 94p. Korabeli kartonkötésben / In cartboard binding
Zeiner A.: Egy csodálatos jövendölés. I kiadás. Budapest, é.n., Vallásos Iratok Nemzetközi Kiadóhivatala. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Szép állapotban.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.