Tétel

Rufpreis:

20 000 HUF

Beschreibung:

Dr. Borovszky Samu(szerk.): Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Szabolcs Vármegye. 15 műmelléklettel (ezek között 4 színes kép, 3 térkép, 8 színes autotipia, továbbá 14 egész oldalas kép, 350 szöveg-kép) és teljes név- és tárgymutató. Bp., (1900), Apollo Irodalmi Társaság. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélek. Restaurált.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : sass_melinda