Uhren Zahl der Lose: 18
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1151677
11179
244
Watches
Háromszög alakú asztali óra, nem működik, 21×23 cm
1125002
11180
244
Watches
cca 1930 Falióra, üvegszámlapos, 2 db súllyal, 26×22 cm (óraház)
1149908
11181
244
38000
Watches
XX. sz. eleje: Ingás falióra. Felet és egészet üt, felhúzókulccsal jó állapotban, működik / Begining of the 20th century: Large watch with pendullum strikes half and whole hour. Works well. 60x35 cm
1152173
11182
244
Watches
Antikizáló dekoratív kínai óra, működőképes állapotban, m: 15 cm 1152185
11183
244
4600
Watches
Tengerész stílusú evezőkön lógó felhúzhatós óra, m: 35 cm 1018312
11184
244
40000
Watches
XX. sz. eleje: Mechanikus, bronz kandalló óra, francia szerkezettel, zománcozott számlappal, felet és egészet üt. Tetején nyitható amforával. Üveg nélkül, jelzés nélkül, kulcs nélkül, jár, de beállításra szorul. / Begining of the XXth century: Bronze chandellier watch with enameled dial, strikes half and hour, without glass, needs setting. 30 cm
1153993
11185
244
Watches
Kínai vörös csillagos zsebóra, quartz, jelzett 1156153
11187
244
Watches
Zarja szovjet női karóra, működik, vászon szíjjal 985591
11188
244
Watches
cca 1950 Roberta automatic svájci automata, naptáros karóra. Nem jár / Automatic watch, needs repair
1151946
11189
244
Watches
Jelzés nélküli óraszerkezet vadász jelenetet ábrázoló hátlappal. Nem jár.
1151956
11190
244
Watches
cca 1930 Arany (Au) tokos női karóra 14k, jelzett. Javításra szorul / 1930 Womens watch in gold case. Does not work.
1119391
11191
244
Watches
Breitling for Bentley replika? óra. Automata szerkezettel, az üveg alatt szennyeződéssel
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF