11047.
Beendet 244. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
18 000 HUF
48,78 EUR, 56,25 USD
Csillag István (1881-1968): Dr. German Tibor 1930(Bajor Gizi férje). Bronz plakett, fa keretben, jelzett, 23x18 cm