4 000 HUF
Baedeker, Karl: Unteritalien: Sizilien, Sardinien, Malta, Tripolis, Korfu. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1927, Karl Baedeker. Számos térképmelléklettel, kicsit sérült, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.