Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 50

Vargyas Endre: Magyar szabadságharc története 1848-1849-ben, a magyar nép számára. Második, bővített kiadás. Bp., 1879, Mehner Vilmos. Egészvászon kötés, megviselt állapotban.
12850.

Rufpreis:
3 000 HUF

Balla Antal: Magyarország története. Bp., [1942], Singer és Wolfner. Vászonkötésben, jó állapotban.
12851.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sebess Dénes: Két Magyarország. - Az elmúlt század politikai eszményei. Bp., 1931. Könyvbarátok. Egyetemi Nyomda. 258 p. 16 t. Aranyozott kiadói félbőr kötésben.
12852.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagykállói Fényes István: Debrecen városának, ez keresztyén res-publicának az 1664-ik esztendőben esett minden dolgairól való verses krónika. S. a. r.: Mata János. Bp., 1943, Exodus Könyvkiadó. Szakadt gerincű papírkötésben, egyébként jó állapotban.
12853.

Rufpreis:
1 800 HUF

12854.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

12855.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

12856.

Rufpreis:
5 000 HUF

12857.

Rufpreis:
4 000 HUF

12858.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Makkai-Szász: Erdély története napjainkig I.-III. kötet. Bp., 1988 Akadémiai kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval, lapok felső éle kissé koszolódott
12859.

Rufpreis:
3 000 HUF

12860.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

12861.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF